Конкурсът във Валядолид продължава
27 октомври 2011
Здравейте, приятели! Изпращам ви информация за развитието на конкурса във Валядолид – „Взриви „Шератон” с таланта си“.[ Още ]
Животът е кратък, трябва да умееш да живееш!
26 октомври 2011
Уважаема редакция, Искам да се опитам с моето писание да променя настроението на Диана от Валенсия, чието писмо публикувахте в брой 401.[ Още ]
На сватба в България
25 октомври 2011
Драга редакция, това, което пиша, за да споделя с вас и читателите ви, е и смешно, и тъжно... Но е истина. Че някои от българите са използвачи, това не е новина, но явно голямата част от тях са си останали в България и само чакат нещо да им падне на аванта, а те да минат метър. За какво иде реч?[ Още ]
Длъжник съм, но ще се прибера в България
24 октомври 2011
През 2007 г. си отивах за Великден. На летището в София се подредих да минавам паспортна проверка. След малко към мен се приближиха двама полицаи и ме отведоха в една стаичка. Казаха, че ми конфискуват паспорта, защото съм имал забрана да напускам страната...[ Още ]
Негативите на кризата
22 октомври 2011
Мислех си, че испанците си живеят в техен си свят и нехаят за това, което става наоколо, но не съм права. Конкретно – досега не ми се беше случвало някой да се възмути от факта, че българи и румънци получават помощи след парото...[ Още ]




